myjnie samochodowe
 
Myjnia parowa
Myjnie motocyklowe
 
 
wlasny biznes, pomysl na firme
 
przedszkole niepubliczne warszawa
 
regenracja konwerterów, naprawa asb
 
Australia
 
 
 
 
 
 

 

Myjnia bezdotykowa

Zapewne wielu użytkowników samochodów spotkało się z określeniem myjnie bezdotykowe. Można je zresztą nazwać inaczej jak myjnie samoobsługowe, myjnie ręczne.

Czym właściwie jest myjnia bezdotykowa?

Jest to przystosowana do użytku zewnętrznego stacja myjąca obsługiwana przez właściciela pojazdu. Innymi słowy nie jest to automat wyposażony w myjki szczotkowe, gąbkowe itp. Cały proces od a do z jest przeprowadzany ręcznie przez użytkownika.

Więc dlaczego użytkownicy płacą za coś co mogliby zrobić przed domem?

Dlatego, że Polskie przepisy jak i europejskie KATEGORYCZNIE zabraniają myć pojazdy pod domem (chyba że samą wodą bez detergentów).

A jakie zalety ma myjnia bezdotykowa nad myjnia ręczną?

Zalet możemy wymienić kilka jak choćby jest tańsza, nie trzeba się umawiać bo działają one z reguły 24h, dokładniejsza (zależnie od naszych umiejętności) , mniej szkodliwa dla samochodu (bo dokładniej wypłuczemy irchę, gąbkę i nie porysujemy lakieru).

Ile kosztuje myjnia bezdotykowa?

Zakładając że dysponuje się własnym gruntem - to około 500 000 zł za myjnię 6 - stanowiskową. Bez gruntu to oczywiście należałoby te koszty powiększyć. 2- stanowiska kosztują około 250 000 zł.

Jak założyć własną firmę - przeczytaj.

Kilka fotografii poniżej ilustruje wygląd takich typowych myjni bezdotykowych. Obecnie tego typu urządzenia można spotkać niemal w każdym większym mieście w Polsce. Myjnia samochodowa to dobry pomysł na biznes.

 

myjnia bezdotykowa

myjnia bezdotykowa warszawa

myjnia bezdotykowa wrocław

myjnia bezdotykowa poznań

myjnia bezdotykowa gdańsk

W naszym dziale dodatki znajdziesz dużo więcej ciekawych i nietypowych rozwiązań myjni samochodowych.