myjnia ręczna
 
Myjnie parowe
forum o myjni ręcznej
 
 
wlasny biznes, pomysl na firme
 
przedszkole niepubliczne warszawa
 
automatyczne skrzynie biegów, regeneracja konwerterów
 
reklama w emyjnie.pl
 
 
 
 
 
 

 

Myjnia parowa, myjnie parowe

Myjnie parowe to nowa alternatywa dla tradycyjnych myjni wodnych. Proces mycia polega na czyszczeniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia nie są generowane ścieki, nie potrzebujemy żadnych pozwoleń, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę i jesteśmy ekologiczni.

Myjnie parowe to atrakcyjna alternatywa dla znanych nam wszystkim myjni wodnych, bezdotykowych czy automatycznych. Podstawową różnicą w działaniu myjni parowych jest technologia wykorzystywania do czyszczenia suchej pary pod wysokim ciśnieniem – a nie, jak w przypadku tradycyjnych myjni, niezliczonych litrów wody.

Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg korzyści – co ważne nie tylko dla użytkowników, ale także dla osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności wykorzystującej myjnie parowe. Wśród nich należałoby wymienić: brak konieczności posiadania zezwoleń na wykorzystywanie tego rodzaju urządzeń, obniżenie kosztów instalacyjnych (nie musimy już inwestować w zaawansowane systemu odpływu i kanalizacji) oraz stosunkowo tanią eksploatację urządzenia, która idzie w parze ze zwiększoną wydajnością.

 

myjnia parowa

Mobilna Myjnia Parowa

Duża mobilność maszyn parowych marki Optima pozwala na uruchomienie myjni z dojazdem do klienta – usługi rzadkiej, lecz bardzo dynamicznie rozwijającej się na polskim rynku. W ramach działalności możemy obsługiwać firmy posiadające floty samochodową, jak również klientów indywidualnych zamawiających mycie samochodu przez telefon.

Jak inaczej wykorzystać specyfikę myjni parowych we własnym biznesie? Pomysłów może być wiele. Począwszy od rozwinięcia domyślnych usług: czyszczenia pojazdów, maszyn czy sprzętu ciężkiego, przez wsparcie administracji publicznej, dzięki możliwości czyszczenia elewacji budynków z brudu czy niechcianych graffiti, na drobnych, ale wciąż pełnych potencjału usługach kończąc: czyszczeniu dywanów, nagrobków czy nawet okien i elewacji domów. – podpowiada Jakub Jędrkowiak – dyrektor działu handlowego w firmie Green Steam.


 

Dużą zaletą maszyn parowych jest to, że do otworzenia myjni nie są potrzebne żadne pozwolenia, a działalność można rozpocząć już następnego dnia po zakupie maszyny. Myjnia parowa Optima DMF może być obsługiwana jednocześnie przez 2 osoby. Mycie całego samochodu trwa w takim przypadku około 15 - 20 minut. Po umyciu samochodu wokół oraz pod autem nie tworzy się kałuża – podłoże po umyciu jest całkowicie suche. Doskonałym pomysłem jest myjnia przed supermarketem lub na parkingu podziemnym.

To się opłaca

greensteam

Wygodne użytkowanie, szeroki wachlarz zastosowań, niskie koszty inwestycji i eksploatacji, mobilny charakter działalności oraz ekologiczny wymiar. Wszystko to sprawia, że myjnie parowe są rewelacyjnym sposobem na rozpoczęcie własnej działalności.

- Zestaw cech charakterystycznych dla myjni parowych gwarantuje szybkie tempo zwrotu inwestycji, oraz daje duże nadzieje na wyprzedzenie konkurencji. Każdy, kto ma swój biznes, lub o założeniu takiego myśli, wie, że dobry pomysł to połowa sukcesu. W tym przypadku pomysł jest gotowy. Wystarczy po niego sięgnąć – to się najzwyczajniej opłaca – podsumowuje Karol Kostka – v-ce prezes zarządu firmy Green Steam.

Połączenie tradycyjnego pomysłu na firmę, opartego na usługach czyszczenia różnych obiektów z pełną mobilnością i nowoczesną technologią pozwala wybić się na rynku młodym przedsiębiorstwom. Postawienie na myjnię mobilną daje zatem niesamowite możliwości. Jest to nie tylko pomysł na biznes, ale również gotowe rozwiązanie.

Od czego zacząć?

Nawet najlepszy pomysł wymaga odpowiedniego finansowania – tu z pomocą przychodzi firma Green Steam udzielając nieoprocentowanych pożyczek już od pierwszego dnia działalności nowych firm. Bezpłatny kredyt można również łączyć z leasingiem lub innymi formami finansowania.

– Coraz popularniejsze stają się wnioski o otrzymanie dotacji na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej. Oryginalny i dokładny biznesplan zwiększa szanse na uzyskanie dotacji z Urzędów Pracy czy środków unijnych – podpowiada Karol Kostka z Green Steam, podkreślając jednocześnie, że jako eksperci chętnie pomagają przyszłym przedsiębiorcom w skompletowaniu dokumentacji.

myjnia parowa

 

 

Kontakt:

Web: www.greensteam.pl
Email: info@greensteam.pl

Tel.:+48 (12) 642 22 22

Zobacz myjnie parowe na przejdznaswoje.pl

Tagi:

Myjnia parowa

myjnie parowe

W naszym dziale dodatki znajdziesz dużo więcej ciekawych i nietypowych rozwiązań myjni samochodowych.